ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Artykuły i publikacje

Anna Steinhagen - Szkoła wobec uczniów z zaburzeniami psychicznymi (plik w formacie PDF, 408 KB)

Ewa Grzybowska - Wspomaganie rozwoju samodzielności u dziecka na progu edukacji przedszkolnej (plik w formacie PDF, 280 KB)

Anna Błaszczyk-Sadowska - Logopedia od kuchni, czyli jak trenować sprawnosc aparatu artykulacyjnego w domu (plik w formacie PDF, 176 KB)

Beata Moskała, Joanna Skowrońska, Anna Błaszczyk-Sadowska - Chcę zostać wielkim mówcą. Ćwiczenia oddechowe, fonacyjne, słuchowe, usprawniające mięśnie aparatu artykulacyjnego (plik w formacie PDF, 166 KB)

Anna Błaszczyk-Sadowska, Beata Moskała - Domowe zabawy logopedyczne (plik w formacie PDF, 154 KB)

Barbara Stachura - Jak wspierać dziecko w wyborze drogi zawodowej? Kilka informacji dla rodziców od doradcy zawodowego (plik w formacie PDF, 560 KB)

Mariusz Antonowicz - Zaburzenia jedzenia,  jedzenie wybiórcze i inne problemy "kulinarne" w zarysie
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! 
 
W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Klientom i pracownikom Poradni (niedostępność środków dezynfekujących), dlatego wdrażamy inne formy pomocy i organizujemy pracę w sposób zdalny.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają odwołane.  Z uwagi na dynamikę sytuacji w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań.

Nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni. W pilnych sprawach istnieje możliwość odebrania/złożenia dokumentów w punkcie
w przedsionku Poradni u dyżurującego pracownika.

Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania Poradni oraz możliwości i form kontaktu zostaną przekazane wkrótce - prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. 


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności