ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

DZIELNICOWE CENTRUM DO SPRAW INTEGRACJI

 
 
 Z inicjatywy Biura Edukacji m. st. Warszawy, od listopada 2008 r. w Dzielnicy Praga Południe działa Dzielnicowe Centrum ds. Integracji.

Do realizacji zadań Centrum został powołany Dzielnicowy Zespół ds. Integracji, w którego skład wchodzą dyrektorzy przedszkoli i szkół integracyjnych funkcjonujących w dzielnicy, przedstawiciele Wydziału Edukacji w Urzędzie Dzielnicy oraz przedstawiciele Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4 i nr 16. Aktualnie siedziba Zespołu mieści się w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 16 ul. Siennicka 40.
logo Dzielnicowego Centrum Integracji

 
 Główne zadania Zespołu to:
 
Rodziców i Nauczycieli dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zapraszamy do współpracy w tworzeniu optymalnych rozwiązań edukacyjnych odpowiednio do potrzeb uczniów oraz do korzystania z porad i konsultacji.

Przewodnicząca Zespołu DCI - dyrektor PPP nr 16 Bogumiła Szmidt
Koordynator DCI -  psycholog mgr Anna Strzelczak

Dyżury na terenie poradni: 
Przewodnicząca - czwartek 16.00 – 17.00 
Koordynator – poniedziałek 14.00 – 15.00

Na indywidualne konsultacje zapraszamy po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania - tel. 22 610 21 32
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! 
 
W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Klientom i pracownikom Poradni (niedostępność środków dezynfekujących), dlatego wdrażamy inne formy pomocy i organizujemy pracę w sposób zdalny.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają odwołane.  Z uwagi na dynamikę sytuacji w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań.

Nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni. W pilnych sprawach istnieje możliwość odebrania/złożenia dokumentów w punkcie
w przedsionku Poradni u dyżurującego pracownika.

Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania Poradni oraz możliwości i form kontaktu zostaną przekazane wkrótce - prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. 


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności