ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa, (22) 610-21-32

MISJA


Świadczymy profesjonalną pomoc w duchu  poszanowania każdego klienta, wrażliwości i otwartości na jego potrzeby. Zapewniamy specjalistyczną opiekę terapeutyczną, diagnostyczną, konsultacyjno-doradczą dzieciom i młodzieży w zakresie zadań określonych przez przepisy prawa oświatowego. Wspieramy rodziców, nauczycieli, opiekunów i wychowawców oraz innych przedstawicieli środowiska lokalnego w pełnieniu funkcji wychowawczych i edukacyjnych. Wspomagamy szkoły i placówki oświatowe w rozwoju mającym na celu poprawę jakości ich pracy. Współpracujemy z instytucjami działającymi na rzecz dziecka.

WIZJA


Dążymy do zapewnienia naszym klientom specjalistycznej pomocy, adekwatnej do ich potrzeb. Stawiając sobie wysokie wymagania podnosimy kwalifikacje, wzbogacamy ofertę warsztatów, grup edukacyjnych, grup wsparcia dla rodziców i nauczycieli. Tworzymy warunki sprzyjające rozwojowi poradni i zwiększaniu efektywności naszej pracy. Pragniemy tworzyć placówkę przyjazną wszystkim dzieciom i młodzieży, wspierając w pokonywaniu ograniczeń wynikających z trudności rozwojowych i uwarunkowań środowiskowych oraz wspomagając ich wszechstronny rozwój.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
29.03.2024 r. (piątek) - czynne od 8:00 do 16:00
30.03.2024 r. (sobota) - nieczynne
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności