ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Nasze placówki


 


Żłobki

 


 
Nazwa placówki


Adres placówki


Psycholog opiekujący się placówką
w roku szkolnym 2019/2020

Żłobek  nr 31 "Tęczowa chatka"


ul. Motorowa 5 

mgr Anna Roguska, mrg Katarzyna Kulpa-Kielar


Żłobek nr 45 


ul. Pawlikowskiego 2 

mgr Anna Roguska, mrg Katarzyna Kulpa-Kielar


dzieci nieuczęszczające do żłobka
 
mgr Anna Roguska, mrg Katarzyna Kulpa-Kielar




 
Przedszkola


 
Nazwa placówki


Adres placówki


Psycholog opiekujący się placówką
w roku szkolnym 2019/2020


Przedszkole nr 46 W Krainie Baśni”

ul. Jordanowska 3

mgr Anna Gromek  


Przedszkole nr 48 Zielony Groszek”
 

ul. Szaserów 119 

mgr Beata Bogdańska  


Przedszkole nr 54


 ul. Bracławska 8a mgr Anna Gromek

Przedszkole nr 57


ul. Pustelnicka 35 mgr Anna Gromek 

Przedszkole nr 177 Bajkowe Przedszkole

 
ul. Tarnowiecka 4 mgr Katarzyna Czupryna 

Przedszkole nr 179  Pozytywka

 
ul. Jarocińska 12 mgr Aleksandra Bałdyga

Przedszkole nr 198 Bajeczne Przedszkole”

 
ul. Przemyka 5 mgr Anna Knypińska 

Przedszkole nr 218 Iskra”

 
ul. Rechniewskiego 5b mgr Katarzyna Czupryna

Przedszkole nr 218 Iskra oddział zamiejscowy

 
ul. Umińskiego 20A  mgr  Anna  Knypińska

Przedszkole nr 227 Wesołe Nutki”

 
ul. Świętosławska 3 mgr Anna Gromek

Przedszkole nr 230 „Kolorowy Zakątek” 

 
ul. Szaserów 118A  mgr Beata Bogdańska 

Przedszkole Specjalne nr 249

 
ul. Kobielska 5 mgr Marta Bogusławska-Michniak
Przedszkole nr 331 ,,U Słonia Szczęściarza” 
 
ul. Szaserów 61A mgr Beata Bogdańska

Przedszkole nr 370

 
ul. Umińskiego 11 mgr Małgorzata Ostrowska, mgr Lidia Zienkiewicz

Przedszkole nr 380 Promyk Gocławia

 
ul.  Bora-Komorowskiego 10A  mgr Anna Knypińska 

Przedszkole nr 380  Promyk Gocławia oddział zamiejscowy 

 
ul. Salamandry 3  mgr Anna Knypińska

Przedszkole nr 384  „Tajemniczy Ogród”

 
ul. Meissnera 8B   mgr Małgorzata Ostrowska, mgr Lidia Zienkiewicz

Przedszkole nr 392 „Wróbelek Elemelek”
 
ul. Afrykańska 14A  mgr Beata Bogdańska

Przedszkole nr 397 Ziarenko”

 
ul. Komorska 6 mgr Katarzyna Czupryna

Przedszkole nr 407

 
ul. Mieczysława Pawlikowskiego 2 mgr Aleksandra Bałdyga

Przedszkole nr 407 oddział zamiejscowy

 
ul. Guderskiego 9 mgr Aleksandra Bałdyga

Przedszkole nr 384 oddział zamiejscowy
 
ul. Witoszyńskiego 1 mgr Małgorzata Ostrowska, mgr Lidia Zienkiewicz

Przedszkole nr 425

 
ul. Rechniewskiego 11A mgr Aleksandra Bałdyga

dzieci nieuczęszczające do przedszkola
 
mgr Anna Roguska, mgr Katarzyna Kulpa-Kielar


 


Przedszkola niepubliczne, punkty przedszkolne

 


 
Nazwa placówki


Adres placówki


Psycholog opiekujący się placówką
w roku szkolnym 2019/2020


Przedszkole Niepubliczne nr 227 „Kolorowe Kredki”

ul. Bakaliowa 54

mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Niepubliczne „Nasze Dzieci”


ul. Ostrobramska 83, lok. 6B  

mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 


Przedszkole Niepubliczne Samuel” 

 
ul. Boremlowska 6/12 mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Niepubliczne Montessori  
„Ciekawi Świata” 

 
ul. Dęblińska 4  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Ołówek”

 
ul. Gdecka 31  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Niepubliczne „Tygrysek”
 
ul. Perkuna 54 m.2  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 
Przedszkole Niepubliczne „Agatka” ul. Meissnera 8A  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Niepubliczne „Kraina Magii” 

 
ul. Bracławska 4  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Montessori Koniczynka” 

 
ul. Fieldorfa 12 lok.5  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole Niepubliczne „Skarbusie” 

 
ul. Poligonowa 1  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Przedszkole „Akademia Rozwoju Malucha” 

 
ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego  46/U17 mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 

Punkt Przedszkolny „Wyspa Uśmiechu” 

 
ul. Rogalskiego 8  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska
 
Punkt Przedszkolny „Mamaya”  ul. Tarnowiecka 48  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska

Punkt Przedszkolny „Świetlik Montessori” 

 
ul. Wał Miedzeszyński 646 bud. III  mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska

Punkt Przedszkolny „Tajemniczy Ogród” 

 

ul. Chłopickiego 17/19 
mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska

Punkt Przedszkolny „Wyliczanka
” 
 
ul. Guderskiego 5 mgr Katarzyna Czupryna, mgr Anna Knypińska
mgr Katarzyna Kulpa-Kielar, mgr Anna Roguska

 

 

Szkoły podstawowe

 

 
Nazwa placówki


Adres placówki 


 Psycholog opiekujący się placówką
w roku szkolnym 2019/2020 


Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich

 

ul. Abrahama 10 

mgr Joanna Komorowska


Szkoła Podstawowa nr 374  im. gen. Piotra Szembeka


ul. Boremlowska 6/12 

mgr Anna Jabłońska


Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej 


ul. Grzegorza Przemyka 5 

mgr Danuta Iwaniszczuk


Szkoła Podstawowa nr 141 maj. Henryka Sucharskiego 

ul. Szaserów 117 

mgr Agnieszka Niedzielska


Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu ,,Zośka” 


ul. Osiecka 28/32 

mgr Paulina Prowińska


Szkoła Podstawowa nr 185 UNICEF 


ul. Bora-Komorowskiego 31 

mgr Anna Gutenberg-Piela


Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego 


ul. Kwatery Głównej 13 

mgr Anna Strzelczak 


Szkoła Podstawowa nr 246 im. Tadeusza Kościuszki 


ul. Białowieska 22 

mgr Magdalena Krakowian-Rząca


Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK ,,Gustaw” i Harnaś” 


ul. Cyrklowa 1 

mgr Przemysław Marszał 


Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny

ul. Umińskiego 12 


mgr Agnieszka Gratkiewicz (kl. 0-4)
mgr Marta Gralewska (kl. 5-8)


Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO


ul. Ostrobramska 72 


mgr Anna Pliszka


Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 


ul. Księdza Jana Sztuki 13 


mgr Anna Jabłońska


Szkoła Podstawowa nr 348
(Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7) 


ul. Osowska 61 

mgr Anna Pliszka


Szkoła Podstawowa nr 5
(Zespół Szkół Specjalnych nr 90) 


ul. Kordeckiego 54

mgr Marta Bogusławska-Michniak

 

 

Szkoły ponadpodstawowe

 


 
Nazwa placówki


Adres placówki


Psycholog opiekujący się placówką
w roku szkolnym 2019/2020 


Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego
(CXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi)


ul. Szczawnicka 1 

mgr Anna Strzelczak  


XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie 


ul. Naddnieprzańska 2/4 

mgr Maria Czuma-Sulej


XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta 


ul. Fundamentowa 38/42 

mgr Maria Czuma-Sulej


Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich 
(Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 2 im.  prof. Stanisława Bergera
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 20 im. prof. Stanisława Bergera)


ul. Majdańska 30/36 

mgr Agnieszka Gratkiewicz


Zespół Szkól Spożywczo-Gastronomicznych (Technikum Spożywczo-Gastronomiczne
im. Jana Pawła II

Branżowa Szkoła Spożywczo-Gastronomiczna 
I Stopnia 
im. Jana Pawła II)

ul. Komorska 17/23 

mgr Anna Strzelczak 


Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 6
(Zespół Szkół Specjalnych nr 90)


ul. Kordeckiego 54 

mgr Marta Bogusławska-Michniak


Szkoła Branżowa nr 63
(Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7)


ul. Osowska 81 

mgr Anna Pliszka

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 / / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności