ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

O nas

home » O nas

 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna numer 16 w Warszawie jest publiczną placówką, funkcjonująca w ramach systemu oświaty Rzeczpospolitej Polskiej. Organem prowadzącym placówkę jest  Miasto Stołeczne Warszawa, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Mazowiecki Kurator Oświaty. Dane dotyczące finansowania placówki znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Poradnia działa od 1976 roku, w obecnej siedzibie mieści się od 2014 roku.  Obszarem działania Poradni jest część dzielnicy Praga Południe.  

W Poradni działa Zespół Orzekający oraz Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.  W placówce są również realizowane zajęcia terapeutyczne w ramach Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego (OKRO). Poradnia jest członkiem Warszawskiej Sieci Pomocy Dzieciom, mieści się  tu także siedziba Dzielnicowego Centrum Integracji.


 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności