ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Zapisy na diagnozę i terapię

Szanowni Państwo,
 
z uwagi na stan epidemii na terenie Poradni odbywają się wyłącznie niezbędne wizyty. Wywiad z rodzicem/pełnoletnim uczniem, konsultacje, przekazywanie informacji oraz dokumentów, omówienie wyników badań – odbywają się w formie zdalnej. Prosimy o punktualne stawianie się na wizyty.

Na terenie Poradni odbywają się niezbędne wizyty diagnostyczne i terapeutyczne. Do placówki zapraszamy wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów infekcji mogących świadczyć o zakażeniu koronawirusem (podwyższona temperatura ciała, ból głowy i mięśni, ból gardła, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, uczucie wyczerpania, brak apetytu). Dotyczy to również domowników. 
 

ZAPISY NA DIAGNOZY ORAZ TERAPIE

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z procedurą postępowania w Poradni. Wszystkie zapisy odbywają się tylko i wyłącznie drogą telefoniczną. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia dnia zapisów na późniejszy termin, najwyżej na dwa dni przed planowanym dniem zapisów. 
 
NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU ZAPISÓW DO A. GUTENBERG-PIELI ORAZ NA DIAGNOZĘ MATEMATYCZNĄ!

uwaga! zapisy na terapię Tomatisa są wstrzymane do momentu zakończenia terapii dzieci zapisanych w czerwcu 2019 r.

ZAPISY NA PAŹDZIERNIK
19.09.2020 r. (sobota) 21.09.2020 r. (poniedziałek) 22.09.2020 r. (wtorek) 23.09.2020 r. (środa) 24.09.2020 r. (czwartek) 25.09.2020 r. (piątek) 26.09.2020 r. (sobota)
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! 
 
W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Klientom i pracownikom Poradni (niedostępność środków dezynfekujących), dlatego wdrażamy inne formy pomocy i organizujemy pracę w sposób zdalny.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają odwołane.  Z uwagi na dynamikę sytuacji w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań.

Nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni. W pilnych sprawach istnieje możliwość odebrania/złożenia dokumentów w punkcie
w przedsionku Poradni u dyżurującego pracownika.

Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania Poradni oraz możliwości i form kontaktu zostaną przekazane wkrótce - prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. 


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności