ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Aktualności

PRACA PORADNI W STANIE EPIDEMII

Szanowni Państwo, 

od 4 maja 2020 r. Poradnia nr 16 wznawia działalność diagnostyczną w zakresie wydawania dokumentów niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci/ młodzieży i ważnych dla ich przyszłości edukacyjnej. W pierwszej kolejności zapraszamy uczniów potrzebujących pilnie orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii diagnozy w Poradni odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

W celu umówienia wizyty diagnostycznej należy skontaktować się bezpośrednio ze specjalistą opiekującym się placówką, do której uczęszcza dziecko (podczas dyżuru, mailowo lub za pośrednictwem sekretariatu). 

Kontakt z sekretariatem:  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, telefon: 22 610-21-32, e-mail: poradnia16@ppp16.waw.pl. W soboty Poradnia jest nieczynna.

Odbiór dokumentów, składanie wniosków bezpośrednio w przedsionku Poradni, w godzinach 8:00-18:00. Przyjmujemy również mailowo skany lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku (po odwołaniu stanu epidemii rodzic/opiekun prawny dostarczy do Poradni oryginał wniosku). 

Posiedzenia Zespołów Orzekających odbywają się zgodnie z planem.

Dyżury telefoniczne i on-line pracowników Poradni -szczegółowy harmonogram poniżej.  Skorzystać można również z e-porad.

Warsztaty dla dzieci i rodziców organizowane w formie zdalnej - informacje na naszej podstronie: "Warsztaty zdalne".

Specjaliści Poradni przygotowują materiały i informacje dla dzieci i rodziców. Materiały są sukcesywnie uzupełniane i zamieszczane na naszej podstronie:  Przydatne materiały i informacje, oraz na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/PPPnr16/

Nowość! Program wsparcia psychologicznego i psychodietetycznego w walce z obniżonym nastrojem "Obrona na 2 Mózgi" - więcej  w "Aktualnościach".

Psychologiczne Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów - szczegółowe informacje w "Aktualnościach".


WAŻNE!


Przed wizytą w Poradni prosimy, by zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas wizyty w Poradni, które umieszczone są na podstronie: Procedura postępowania dla dzieci i rodziców/opiekunów pełnoletnich uczniów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 16 w Warszawie w celu minimalizowania ryzyka zarażeniai rozprzestrzeniania się  koronawirusa SARS-CoV-2

Zachęcamy, by przed wizytą wspólnie z najmłodszymi dziećmi obejrzeć poniższą animację:


Klauzula informacyjna RODO - przeciwdziałanie COVID-19 - do zapoznania się na podstronie:
Klauzula informacyjna RODO przeciwdziałanie COVID-19


DYŻURY SPECJALISTÓW


25.05.2020 PONIEDZIAŁEK
 
PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Kulpa-Kielar 18:00-21:00 tel. 22 208 69 49
e-mail, Skype: katarzyna.kielar@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Magdalena Krakowian-Rząca 9:00-12:00 tel. 691 469 405
e-mail, Skype: magdalena.krakowian@ppp16.waw.pl
Anna Jabłońska 9:00-12:00 e-mail, Skype: anna.jablonska@ppp16.waw.pl
Maria Czuma-Sulej 12:00-15:00 tel. 516 290 296
e-mail: maria.czuma@ppp16.waw.pl
Agnieszka Niedzielska 15:00-18:00 tel. 609 252 817
e-mail: agnieszka.niedzielska@ppp16.waw.pl
Anna Steinhagen 15:00-18:00 tel. 515 143 975
e-mail: anna.steinhagen@ppp16.waw.pl
Anna Strzelczak 18:00-22:00 tel. 501 762 578
e-mail: anna.strzelczak@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
MEDIATOR GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Drozd 9:00-11:00 tel. 532 670 052
e-mail: malgorzata.drozd@ppp16.waw.pl

26.05.2020 WTOREK

 
PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Małgorzata Ostrowska 9:00-12:00 tel. 501 587 230
e-mail, Skype: malgorzata.ostrowska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Przemysław Marszał 12:00-15:00 tel. 693 276 725
e-mail: przemyslaw.marszal@ppp16.waw.pl
Anna Gutenberg-Piela 15:00-18:00 tel. 515 341 038
e-mail: anna.gutenberg-piela@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Dorota Dzięgielewska 12:00-15:00 tel. 511 674 600
e-mail: dorota.dziegielewska@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Błaszczyk-Sadowska 9:00-12:00 tel. 791 811 269
e-mail: anna.blaszczyk-sadowska@ppp16.waw.pl
TERAPEUTA SI GODZINY DYŻURU KONTAKT
Ewa Grzybowska 12:00-15:00 tel. 503 756 014
e-mail: ewa.grzybowska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 17:00-19:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

27.05.2020 ŚRODA

 
PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Katarzyna Czupryna 15:00-18:00 tel. 511 350 814
e-mail, Skype: katarzyna.czupryna@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Danuta Iwaniszczuk 9:00-12:00 tel. 22 879 91 34
e-mail: danuta.iwaniszczuk@ppp16.waw.pl
PEDAGOG GODZINY DYŻURU KONTAKT
Joanna Awdziewicz 9:00-12:00 tel. 781 284 661
e-mail: joanna.awdziewicz@ppp16.waw.pl
Małgorzata Księżycka 9:00-12:00 tel. 514 720 206
e-mail: malgorzata.ksiezycka@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 10:00-12:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl
DORADCA ZAWODOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Radosława Kompowska-Marek 9:00-14:00 tel. 796 673 093
e-mail, Skype: r.kompowska@ppp16.home.pl

28.05.2020 CZWARTEK

 
PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Gromek 9:00-12:00 tel. 22 409 79 58
e-mail, Skype: anna.gromek@ppp16.waw.pl
Beata Bogdańska 18:00-22:00 Skype: Beata_Bogdańska_PPP16
e-mail, beata.bogdanska@ppp16.waw.pl
PSYCHOLOG SZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Agnieszka Gratkiewicz  12:00-15:00 tel.  782 519 168
e-mail: agnieszka.gratkiewicz@ppp16.waw.pl
Paulina Prowińska 15:00-18:00 tel. 723 111 281
e-mail: paulina.prowinska@ppp16.waw.pl
INTERWENT KRYZYSOWY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Anna Pliszka 20:00-22:00 tel. 790 698 458
e-mail, Skype: anna.pliszka@ppp16.waw.pl

29.05.2020 PIĄTEK

 
PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY GODZINY DYŻURU KONTAKT
Marta Bogusławska-Michniak 9:00-12:00 Skype: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl Marta Bogusławska PPP16
e-mail: marta.boguslawska-michniak@ppp16.waw.pl
LOGOPEDA GODZINY DYŻURU KONTAKT
Beata Tkaczyk 12:00-15:00 tel. 660 417 476
e-mail: beata.tkaczyk@ppp16.waw.pl

<< Wróć do poprzedniej strony

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! 
 
W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Klientom i pracownikom Poradni (niedostępność środków dezynfekujących), dlatego wdrażamy inne formy pomocy i organizujemy pracę w sposób zdalny.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają odwołane.  Z uwagi na dynamikę sytuacji w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań.

Nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni. W pilnych sprawach istnieje możliwość odebrania/złożenia dokumentów w punkcie
w przedsionku Poradni u dyżurującego pracownika.

Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania Poradni oraz możliwości i form kontaktu zostaną przekazane wkrótce - prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. 


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności