ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Aktualności

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 18 zaprasza: "Co możemy zrobić dla naszego ucznia, gdy wokół wszyscy mówią o wojnie"

 Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 18 zaprasza: "Co możemy zrobić dla naszego ucznia, gdy wokół wszyscy mówią o wojnie"

Wsparcie dla dzieci i rodzin ukraińskich

Drodzy Państwo,

w związku z sytuacją w Ukrainie oferujemy dodatkowe wsparcie dla dzieci i rodzin ukraińskich:
  • telefon interwencyjny: numer  723 248 449 (interwent kryzysowy odbiera zawsze w miarę możliwości lub oddzwania);
  • szybkie konsultacje psychologiczne online lub na terenie Poradni - termin ustalany indywidualnie po zgłoszeniu na adres mailowy wsparcie@ppp16.waw.pl.
Wsparcie oferowane jest w języku polskim lub angielskim.

Przypominamy też o instytucjach pomocowych, do których mogą zgłaszać się cudzoziemcy:

Fundacja Ocalenie: https://ocalenie.org.pl

Fundacja Polskie Forum Migracyjne: https://forummigracyjne.org

Fundacja Na Rzecz Różnorodności Społecznej: https://frs.org.pl

Wsparcie dzieci z Ukrainy ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi: https://www.gov.pl/

Fundacja Nagle Sami - Telefon Wsparcia - dyżur telefoniczny w języku ukraińskim, polskim, rosyjskim - poniedziałek, wtorek godz. 17:00-20:00 tel. 800 108 108  https://naglesami.org.pl

 

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na marzec 2022 r.

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na marzec 2022

21.02 – poniedziałek
- Paulina Prowińska (SP 401, STO nr 10)
- Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
- Paweł Błoński (SP 141, 402)
- Przemysław Marszał (SP 279)
- Diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego,  - Adrianna Kijuk, Dorota Dzięgielewska, Mariola Szafrańska-Kowalska, Katarzyna Hanas-Wieczorek
- diagnoza matematyczna – Joanna Awdziewicz
 
22.02- wtorek
- Maria Kwiatkowska – (Przedszkole nr 384, 179, 444)
- Katarzyna Czupryna - Chudek - (Przedszkole nr 177,397, 218 wraz z filią Umińskiego 20a, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
- Katarzyna Kulpa –Kielar (przedszkola niepubliczne oraz dzieci nieplacówkowe)
- diagnoza logopedyczna (Anna Błaszczyk – Sadowska, Beata Moskała, Joanna Skowrońska)
 
23.02 – środa
- Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
- Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
- Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215)
- Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
- Ewa Wrzesień (doradca zawodowy)
- DIAGNOZA TOMATISA
 
24.02 – czwartek
- Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
- Agnieszka Cywińska (SP 312 kl. 0-3, SP 375 0-3, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
- Marta Gralewska (SP 312 kl. 4-8, SP 375 kl. 4-8
- Lidia Zienkiewicz – (Przedszkole nr 198, 370, 380)
- Agata Smoderek – (P-le 370, 380)
- Marta Bogusławska – Michniak (ZSS nr 90, Przedszkole Specjalne nr 249)
 
25.02 – piątek
- Sylwia Anglart (Przedszkole 407)
- Patryk Zochniak (Przedszkole 425)
- (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
- Anna Gutenberg – Piela (SP 185)
- (SP 163)
 
- diagnoza SI (E. Grzybowska, J. Smorczewska, M. Rosińska, L. Łuczak, K. Stablewska, Antonowicz Mariusz)
 
 
 

5 lutego - nieczynny sekretariat

UWAGA! 5 lutego 2022 roku (sobota)
sekretariat Poradni będzie nieczynny.

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na luty 2022

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na luty 2022


24.01 – poniedziałek
- Paulina Prowińska (SP 401, STO nr 10)
- Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
- Paweł Błoński (SP 141)
- Przemysław Marszał (SP 279)
- Diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego,  - Adrianna Kijuk, Dorota Dzięgielewska, Mariola Szafrańska-Kowalska, Katarzyna Hanas-Wieczorek
- diagnoza matematyczna – Joanna Awdziewicz
 
 
25.01- wtorek
- Maria Kwiatkowska – (Przedszkole nr 384, 179, 444)
- Katarzyna Czupryna - Chudek - (Przedszkole nr 177,397, 218 wraz z filią Umińskiego 20a, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
- Katarzyna Kulpa –Kielar, Anna Roguska (przedszkola niepubliczne oraz dzieci nieplacówkowe)
- diagnoza logopedyczna (Anna Błaszczyk – Sadowska, Beata Moskała, Joanna Skowrońska)
 
26.01 – środa
- Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
- Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
- Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215)
- Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
- Ewa Wrzesień (doradca zawodowy)
- DIAGNOZA TOMATISA
 
 
27.01 – czwartek
- Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
- Agnieszka Cywińska (SP 312 kl. 0-3, SP 375 0-3, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
- Marta Gralewska (SP 312 kl. 4-8, SP 375 kl. 4-8
- Lidia Zienkiewicz – (Przedszkole nr 198, 370, 380)
- Agata Smoderek – (P-le 370, 380)
- Marta Bogusławska – Michniak (ZSS nr 90, Przedszkole Specjalne nr 249)
 
 
28.01 – piątek
- Sylwia Anglart (Przedszkole 407)
- Patryk Zochniak (Przedszkole 425)
- Maria Świtała (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
- Anna Gutenberg – Piela (SP 185)
- (SP 402, SP 163)
 - diagnoza SI (E. Grzybowska, J. Smorczewska, M. Rosińska, L. Łuczak, K. Stablewska, Antonowicz Mariusz)
 

Praca Poradni w sylwestra

31.12.2021 r. (piątek)  8:00 - 12:00

PRACA PORADNI W STYCZNIU



Styczeń 2022r. we wszystkie piątki Poradnia16 będzie czynna w godzinach 8:00-18:00. Pozostałe godziny pracy bez zmian.

PRACA PORADNI W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

24.12.2021 r. (piatek)  ZAMKNIĘTE
27 - 30.12.2021 r.   8:00 - 18:00

 

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na styczeń 2022

ZAPISY DO SPECJALISTÓW na styczeń 2022

20.12 – poniedziałek
- Paulina Prowińska (SP 401, STO nr 10)
- Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
- Paweł Błoński (SP 141)
- Przemysław Marszał (SP 279)
 
21.12 - wtorek
- Maria Kwiatkowska – (Przedszkole nr 384, 179, 444)
- Katarzyna Czupryna - Chudek - (Przedszkole nr 177,397, 218 wraz z filią Umińskiego 20a, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
- Katarzyna Kulpa –Kielar, Anna Roguska (przedszkola niepubliczne oraz dzieci nieplacówkowe)
- diagnoza logopedyczna (Anna Błaszczyk – Sadowska, Beata Moskała, Joanna Skowrońska)
 
22.12. – środa
- Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
- Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
- Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215)
- Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
- Ewa Wrzesień (doradca zawodowy)
 
23.12 – czwartek
- Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
- Agnieszka Cywińska (SP 312 kl. 0-3, SP 375 0-3, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
- Marta Gralewska (SP 312 kl. 4-8, SP 375 kl. 4-8
- Lidia Zienkiewicz – (Przedszkole nr 198, 370, 380)
- Agata Smoderek – (P-le 370, 380)
 
 
28.12 – wtorek
- Sylwia Anglart (Przedszkole 407)
- Patryk Zochniak (Przedszkole 425)
- (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
- (SP 402, SP 163)
- Anna Gutenberg – Piela (SP 185)
 
- diagnoza SI (E. Grzybowska, J. Smorczewska, M. Rosińska, L. Łuczak, K. Stablewska, Antonowicz Mariusz)
 
29.12– środa
- Diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego,  - Adrianna Kijuk, Dorota Dzięgielewska, Mariola Szafrańska-Kowalska, Katarzyna Hanas-Wieczorek
- diagnoza matematyczna – Joanna Awdziewicz
- DIAGNOZA TOMATISA

 

Zmiana godzin pracy

Grudzień 2021 r. we wszystkie piątki Poradnia16 będzie czynna w godzinach 8:00-18:00. Pozostałe godziny pracy bez zmian.
< 1 2 3 4 5 6 7 >
Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! 5 lutego 2022 roku (sobota)
sekretariat Poradni będzie nieczynny.

 
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności