ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Aktualności

Szkolenia dla nauczycieli - podstawy programu Zoom, praca terapeutyczna on-line

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na szkolenia - webinaria - dotyczące pracy on-line z wykorzystaniem programu Zoom:

ZOOMiTERAPIA

Webinarium dla logopedów, terapeutów pedagogicznych i innych osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć online.  Poruszana tematyka, oprócz omówienia różnych form i sposobów pracy z dzieckiem on-line, poświęcona będzie narzędziom, które można wykorzystywać nie tylko podczas pracy zdalnej, ale również stacjonarnie. 
18 maja 2020, godzina 10:00. Zapisy: anna.blaszczyk-sadowska@ppp16.waw.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, placówki, telefonu kontaktowego).


ZOOM KROK PO KROKU

Szkolenie skierowane do wszystkich nauczycieli chętnych do zapoznania się z aplikacją Zoom.  Przedstawienie krok po kroku najważniejszych funkcji aplikacji, które umożliwiają wykorzystywanie programu w codziennej pracy zdalnej z dziećmi.
19.05.2020,  w dwóch grupach (9:00-11:00), (12:00-14:00)
Zapisy: beata.bogdanska@ppp16.waw.pl (prosimy o podanie imienia, nazwiska, placówki, telefonu kontaktowego oraz wybranej godziny).
Szanowni Państwo, niestety nie ma już miejsc na szkolenie w żadnej z grup, w związku z tym nie przyjmujemy więcej zgłoszeń. 
 

<< Wróć do poprzedniej strony

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! 
 
W związku z wprowadzeniem w naszym kraju stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega organizacja pracy Poradni. 

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa Klientom i pracownikom Poradni (niedostępność środków dezynfekujących), dlatego wdrażamy inne formy pomocy i organizujemy pracę w sposób zdalny.

Wszystkie spotkania indywidualne oraz zajęcia grupowe zostają odwołane.  Z uwagi na dynamikę sytuacji w chwili obecnej nie wyznaczamy terminów kolejnych spotkań.

Nie przyjmujemy Klientów na terenie Poradni. W pilnych sprawach istnieje możliwość odebrania/złożenia dokumentów w punkcie
w przedsionku Poradni u dyżurującego pracownika.

Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania Poradni oraz możliwości i form kontaktu zostaną przekazane wkrótce - prosimy śledzić naszą stronę internetową.

Przepraszamy Państwa za utrudnienia - dla bezpieczeństwa nas wszystkich pozostańmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. 


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności