ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Aktualności

Godziny otwarcia Poradni w okresie wakacyjnym

Poniedziałek  8:00-16:00
Wtorek  8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 8:00-18:00
Piątek 8:00-16:00
Sobota NIECZYNNE

Dbajmy o zdrowie!

Budżet obywatelski - wsparcie dla dzielnicowych projektów

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty budżetu obywatelskiego w naszej dzielnicy:

Ferajniak - praskie podwórko „Od juniora do seniora” przestrzeń rekreacyjno-sportowo-terapeutyczna służąca mieszkańcom w każdym wieku  - informacje na temat projektu: https://bo.um.warszawa.pl/projekt/24681


Plakat Ferajniak


„Jordanek – gramy w kosza” - boisko wielofunkcyjne - informacje na temat projektu https://bo.um.warszawa.pl/projekt/17309


Zapisy do specjalistów na lipiec i sierpień 2021r.

22.06 (wtorek)
  • Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
  • Przemysław Marszał (SP 279)
  • Paulina Prowińska (SP 163)
23.06 (środa)
  • Magdalena Maciąg (SP 141, SP 163)
  • Paweł Błoński (SP 141)
24.06 (czwartek)
 
  • Anna Pliszka (STO 10, MOS nr 7)
  • Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
  • Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
  • Anna Gutenberg-Piela (SP 185)
  • diagnoza Tomatisa
 
28.06 (poniedziałek)
  • diagnoza SI
  • Katarzyna Czupryna (Przedszkole nr 177, 218, 397, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Katarzyna Kulpa–Kielar, Anna Roguska (dzieci w wieku 0-3, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Lidia Zienkiewicz (Przedszkole nr 370, 384,407 ul. Guderskiego 9)
  • Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
29.06 (wtorek)
  • Joanna Awdziewicz (diagnoza matematyczna)
  • diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego
  • Małgorzata Ostrowska (Przedszkole nr 407 ul. Pawlikowskiego 2, 425)
  • Anna Gromek (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
  • Marta Bogusławska-Michniak (Przedszkole Specjalne nr 249, ZSS nr 90 ul. Kordeckiego 54)
  • Anna Knypińska (Przedszkole nr 198, 218 (filia), 380, 179)
  • Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
30.06 (środa)
  • Marta Gralewska (SP 312 kl. 5-8, SP 375 kl. 5-8)
  • Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215 kl. 1-4)
  • Agnieszka Cywińska (SP nr 312 kl. 1-4, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
  • Joanna Kardaś (SP 215 kl. 5-8, SP 375 kl. 0-4)
  • diagnoza logopedyczna

Psychopatologia dla nauczycieli - cykl warsztatów A. Steinhagen (10.06.2021r.)

Dzień dobry,
zapraszamy na dzisiejszy wykład dr Anny Steinhagen.

Data: 10.06.2021 r. godz. 17:00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/88678256260?pwd=Y3VlRDBIYVlpU2F4SE54SVBVQnVZQT09

Meeting ID: 886 7825 6260
Passcode: 91A6LR

Poradnia czynna w tym tygodniu w godzinach:

2 czerwca (środa) - z powodów technicznych sekretariat będzie nieczynny.
4 czerwca (piątek)   -    8:00-17:00
5 czerwca (sobota)  -  Poradnia będzie nieczynna

Wsparcie wychowawcze i psychoprofilaktyczne środowiska szkolnego po powrocie do szkoły

Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą Poradni w obszarze wsparcia wychowawczego i psychoprofilaktycznego środowiska szkolnego po powrocie do szkoły -  plik w formacie PDF (140 KB) .

Zapisy do specjalistów na czerwiec 2021 r.

17.05 (poniedziałek)
  • Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
  • Przemysław Marszał (SP 279)
  • Paulina Prowińska (SP 163)
18.05 (wtorek)
  • diagnoza SI
  • Katarzyna Czupryna (Przedszkole nr 177, 218, 397, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Katarzyna Kulpa–Kielar, Anna Roguska (dzieci w wieku 0-3, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Lidia Zienkiewicz (Przedszkole nr 370, 384,407 ul. Guderskiego 9)
  • Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
19.05 (środa)
  • Joanna Awdziewicz (diagnoza matematyczna)
  • diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego
  • Małgorzata Ostrowska (Przedszkole nr 407 ul. Pawlikowskiego 2, 425)
  • Anna Gromek (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
  • Marta Bogusławska-Michniak (Przedszkole Specjalne nr 249, ZSS nr 90 ul. Kordeckiego 54)
  • Anna Knypińska (Przedszkole nr 198, 218 (filia), 380, 179)
  • Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
20.05 (czwartek)
  • Anna Pliszka (STO 10, MOS nr 7)
  • Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
  • Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
  • Anna Gutenberg-Piela (SP 185)
  • TOMATIS diagnoza
21.05 (piątek)
  • Marta Gralewska (SP 312 kl. 5-8, SP 375 kl. 5-8)
  • Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215 kl. 1-4)
  • Agnieszka Cywińska (SP nr 312 kl. 0-4, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
  • Joanna Kardaś (SP 215 kl. 5-8, SP 375 kl. 0-4)
  • diagnoza logopedyczna
22.05 (sobota)
  • Magdalena Maciąg (SP 141, SP 163)
  • Paweł Błoński (SP 141)

Psychopatologia dla nauczycieli - cykl warsztatów A. Steinhagen (06.05.2021r.)

Dzień dobry,
zapraszamy na dzisiejszy wykład dr Anny Steinhagen
Temat:  "Po wielkim stresie - zaburzenia adaptacyjne, zaburzenie stresu ostrego, PDSD."

Data: 06.05.2021 r. godz. 17:00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87038891254?pwd=TUtYVmg3VjJ3ZGd1cHhObGJMajJBdz09

Meeting ID: 870 3889 1254
Passcode: mAMX1e

Psychopatologia dla nauczycieli - cykl warsztatów A. Steinhagen (22.04.2021r.)

Dzień dobry,
zapraszamy na dzisiejszy wykład dr Anny Steinhagen
Temat:  "Na huśtawce - zaburzenia nastroju część II - Inne zaburzenia nastroju: dystymia, zaburzenie dwubiegunowe, cyklotymia"

Data: 22.04.2021 r. godz. 17:00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85956816291?pwd=OU0vZForRHVFVWFETlVkSXFHSmVIQT09

Meeting ID: 859 5681 6291
Passcode: 5RS7e6
< 1 2 3 4 5 6 >
Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
W dniach 25 - 28.01.2022 r. sekretariat Poradni jest czynny w godzinach 8:00 - 17:00
 
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności