ul. Siennicka 40, 04-393 Warszawa
A+
A-

Aktualności

Zapisy do specjalistów na czerwiec 2021 r.

17.05 (poniedziałek)
  • Anna Jabłońska (SP 374, SP 279, PSP 114)
  • Przemysław Marszał (SP 279)
  • Paulina Prowińska (SP 163)
18.05 (wtorek)
  • diagnoza SI
  • Katarzyna Czupryna (Przedszkole nr 177, 218, 397, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Katarzyna Kulpa–Kielar, Anna Roguska (dzieci w wieku 0-3, przedszkola niepubliczne oraz punkty przedszkolne)
  • Lidia Zienkiewicz (Przedszkole nr 370, 384,407 ul. Guderskiego 9)
  • Mariusz Antonowicz (psychodietetyk)
19.05 (środa)
  • Joanna Awdziewicz (diagnoza matematyczna)
  • diagnoza pedagogiczna, diagnoza Warnkego
  • Małgorzata Ostrowska (Przedszkole nr 407 ul. Pawlikowskiego 2, 425)
  • Anna Gromek (Przedszkole nr 46, 54, 57, 227)
  • Marta Bogusławska-Michniak (Przedszkole Specjalne nr 249, ZSS nr 90 ul. Kordeckiego 54)
  • Anna Knypińska (Przedszkole nr 198, 218 (filia), 380, 179)
  • Beata Bogdańska (Przedszkole nr 48, 230, 331, 392)
20.05 (czwartek)
  • Anna Pliszka (STO 10, MOS nr 7)
  • Danuta Iwaniszczuk (SP 135)
  • Magdalena Krakowian-Rząca (SP 246)
  • Anna Gutenberg-Piela (SP 185)
  • TOMATIS diagnoza
21.05 (piątek)
  • Marta Gralewska (SP 312 kl. 5-8, SP 375 kl. 5-8)
  • Anna Strzelczak (ZS nr 5, ZSSG ul. Komorska 17/23, SP 215 kl. 1-4)
  • Agnieszka Cywińska (SP nr 312 kl. 0-4, ZSGH ul. Majdańska 30/36)
  • Joanna Kardaś (SP 215 kl. 5-8, SP 375 kl. 0-4)
  • diagnoza logopedyczna
22.05 (sobota)
  • Magdalena Maciąg (SP 141, SP 163)
  • Paweł Błoński (SP 141)

<< Wróć do poprzedniej strony

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 / Deklaracja dostępności / Polityka prywatności
Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety, która pomoże dostosować ofertę Poradni do potrzeb Państwa i dzieci:

https://forms.office.com/r/h48D5qZqMk

Dziękujemy!
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności